European Acro-Cup 2013

Zielona Góra i lotnisko AZL Przylep w dniach 28-30. czerwca 2013 zaprosiły na doroczne zawody European Acrobatic Cup, w których biorą udział najlepsi w tej klasie piloci na naszym kontynencie. Pogoda w zasadzie dopisała, choć nie było błękitu nieba ale też mocnych porywów wiatru, który bardzo utrudnia rozgrywanie tej pięknej dyscypliny sportowej! Jak było na lotnisku w Przylepie na Acro Cup 2013 - zobaczcie na fotografiach...

 W roku 2014 zawody odbędą się później niż zwykle czyli we wrześniu, co sprawi, iż konkurs będzie rozgrywany w dogodniejszym dla szerokiej prezentacji terminie, wszak w tych dniach rozpoczyna się zielonogórskie Winobranie. W tym okresie nasze miasto odwiedza wielu gości z całej Polski i zza granicy, jest więc okazja, aby zawody i same bardzo atrakcyjne wizualnie konkurencje zareklamować i przedstawić  jeszcze szerszemu niż dotąd gronu osób. Sprzyja temu dobre położenie lotniska względem miasta oraz jego baza turystyczna i piękne tereny wokół.

Jeśli pogoda dopisze na pewno wszystkie osoby, które w tych dniach zdecydują się odwiedzić lotnisko w Przylepie nie będą rozczarowane!

 
Foto : Tomek Sobociński


Foto : Tomek Sobociński


Foto : Tomek Sobociński


Foto : Tomek Sobociński

Copyright (c) Jarosław Sobociński 2013